RSS
 

Ratowo na starej fotografii.cz 7

05 mar

Ratowo na starej fotografii.cz 7

Tym razem powrót do serii o Ratowie i jej mieszkańcach uwiecznionych na fotografii. Poniżej na zdjęciu OSP Ratowo uwieczniono strażacy ochotnicy w Radzanowie na Rynku najprawdopodobniej po uroczystościach odsłonięcia pomnika strażaka na cmentarzu parafialnym . Rok 1972. Prosiłbym o identyfikacje druhów ochotników i w komentarzu na blogu lub facebookowym profilu Spotted Radzanów przesłanie informacji.

20170305_110136_Richtone(HDR)Ps. Już mam Mateusz Kosiorek przesłał informację. Dziękuję

Od lewej z góry: HENRYK KOSIOREK , Franciszek Milewski, Włodzimierz Zalewski, Arent Wincenty, Rojczyk Tadeusz (naczelnik), Wiśniewski Czesław, Malinowski Roman, Arent Stanisław, Milewski Roman . Od lewej z dołu: Zbigniew Arent, Tadeusz Lewandowski ,Wiśniewski Jan, Arent Franciszek, Wiśniewski Andrzej.

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Historia i turystyka

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Agnieszka

  5 marca 2017 o 11:55

  Witam.Co do fotografii to od lewej pierwszy Kosiorek Henryk,Milewski Franciszek,Zalweski Wlodzimierz,Arent Wincenty,tu nie jestem pewna i dalej Wisniewski i Malinowski.W drugim rzedzie malo rozpoznalam pierwszego oana bie wiem dalej Lewandowski,Wisniewski Jan to moj dziadek,Arent Franciszek i moj tata Andrzej Wisniewski.Ja mam to samo zdjecie.pozdrawiam

   
 2. ~Mateusz

  5 marca 2017 o 19:43

  Obok czesława wisniewskiego jest malinowski roman przepraszam za pomyłke